Salon Best Vision – miejsce, w jakim troszczy się o oczy chorych

Badanie wzroku wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów w gabinecie Best Vision jest każdorazowo zrobione bardzo precyzyjnie. Dyplomowany optyk bydgoszcz przeprowadza dużo szczegółowych testów wzrokowych, co pozwoli bezbłędnie oszacować wartość szkieł korekcyjnych pod kątem ostrości widzenia oraz komfortu stosowania. W efekcie będzie wypisywana recepta z określoną mocą korekcji.

Wcześniej ma miejsce też wywiad medyczny, by przebieg badań był ukierunkowany na choroby oraz wymagania chorego. Każda z wizyt obejmie: wstępne badanie komputerowe, pomiar ciśnienia śródgałkowego techniką bezdotykową, ostrość widzenia dla każdego z oczu, perfekcyjną korekcję przy użyciu dopasowanych testów optometrycznych, sprawdzenie działania oczu w nowej korekcji, badanie w biomikroskopie, przesiewowe badanie dna oka, przesiewowe badanie plamki żółtej pod względem schorzenia AMD, a także zalecenia po badaniu i rady dotyczące tego, w jaki sposób prawidłowo dbać o oczy.

Optometrysta, który dostrzeże symptomy schorzenia kieruje chorego na konsultację u okulisty. Chorzy mają możliwość także wybierać się na konsultację do Best Vision w celu dopasowania oraz zaaplikowania korekcyjnych soczewek kontaktowych. Dotyczy to modeli sferycznych a także dla pacjentów zmagających się z astygmatyzmem. Katalog zawiera soczewki tylko od sprawdzonych producentów. Jeżeli tylko nie ma zastrzeżeń do noszenia soczewek, ekspert zajmie się dopasowaniem właściwych.

W tym miejscu wykwalifikowany specjalista dopasuje okulary do konkretnego pacjenta. Wszystkie oprawki i soczewki okularowe pochodzą od renomowanych producentów na rynku i spełniają wymagania pacjentów. Dobrze będzie przyglądać się witrynie optyka, aby móc na bieżąco sprawdzać, jakie wyroby są objęte promocją. Jeśli ktokolwiek nie był zadowolony z tego, co było mu oferowane w innych salonach, to w Best Vision może poczuć się doskonale. Dla pacjentów znaczące jest to, że badanie wzroku zrealizowane jest w jak najszybszym czasie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY