Wyspecjalizowana poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi działająca na terenie województwa warmińsko – mazurskiego jest wytypowana przez chorych, jacy mają wiedzę o tym, jak ważne jest dbanie o swój stan zdrowia pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Przyjmujący w takim miejscu endokrynolog olsztyn profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski zdobył też specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Ma specjalizację w genetyce klinicznej, czyli poradzi sobie także z nad wyraz trudnymi przypadkami lekarskimi.

Zdobył doświadczenie w prestiżowej klinice w Stanach Zjednoczonych, w jakiej badał dziedziczenie nowotworów. Wykrył wówczas gen mający wpływ na dziedziczenie raka tarczycy. Obecnie zarządza on zespołem lekarzy i naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a także Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego chorzy, jacy wpisują się tutaj na rozmowę wiedzą, iż są pod pieczą eksperta, który podchodzi do własnej pracy profesjonalnie i jego diagnoza okaże się trafiona.

Konsultacje endokrynologiczne będą odbywały się też w formie zdalnej, wobec czego na wsparcie mogą liczyć pacjenci z całej Polski. Spotkania mogą dotyczyć takich przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Aby wpisać się na rozmowę z profesorem wystarczy zadzwonić na numer telefonu wskazany na stronie www.

Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń hormonalnych to specjalność wskazanej placówki, w jakiej profesor bez przerwy się będzie doskonalić. Z tego powodu jego gabinet ma sporo korzystnych opinii oraz chorzy ufają w techniki kuracji, jakie są im proponowane w takim gabinecie. Wystarczy przyjrzeć się opiniom na stronie internetowej, aby się o tym przekonać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY