Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe 2022

Dlaczego powinienem kupić bezprzewodowy odkurzacz?Kiedy po raz pierwszy pojawiły się bezprzewodowe odkurzacze, nie były zbyt dobre: ​​miały słabą żywotność baterii i słabe ssanie. Jednak w ostatnich latach znacznie się poprawiły. W dzisiejszych czasach można uzyskać ssanie tak dobre, jak urządzenie przewodowe; żywotność baterii do godziny; i mnóstwo przystawek do wszechstronnego sprzątania – ale za to trzeba zapłacić trochę więcej.

Największą zaletą jest jednak wygoda – bezprzewodowy odkurzacz pozwala odkurzać mało i często, zamiast wykonywać cotygodniowe dokładne sprzątanie, a także łatwo usuwać kurz lub rozlane płyny bez worków na kurz i przewodów.

Dobry odkurzacz bezprzewodowy powinien być wyposażony w inne akcesoria, takie jak szczelinówki do listew przypodłogowych i inne ciasne narożniki; szczotki do kurzu; oraz stacja dokująca i ładująca. Możesz na przykład użyć pędzla do blatów stołów. Po prostu przymocuj go do przenośnej sekcji i pozbądź się wszystkich tych okruchów w mgnieniu oka.Najlepsze, które testowałem, były równie wygodne na grubych dywanach, drewnie, kanapach i listwach przypodłogowych; a najlepsze były tak samo skuteczne jak odmiany przewodowe.

Jaka jest żywotność baterii?

Żywotność baterii jest dość szeroka. Podczas gdy niektóre trwają krócej niż 10 minut przy maksymalnym ustawieniu, inne wytrzymują znacznie dłużej. Na przykład Dyson V15 będzie działał przez godzinę na najniższym ustawieniu, nie tracąc mocy wraz ze spadkiem żywotności baterii. I, co jest warte, najniższe ustawienie na najlepszych urządzeniach było więcej niż wystarczające: tak naprawdę nie znalazłem potrzeby używania żadnego na maksymalnym ustawieniu.

Ładowanie akumulatorów jest proste. Będziesz mieć gniazdko do ładowania w dowolnym miejscu, ale możesz też podłączyć je do uchwytu ściennego (który musi być przymocowany do ściany i stanie się Twoją stacją ładującą). Ładowanie podtrzymujące zapewnia, że ​​bateria nie zostanie rozładowana, gdy siedzisz na ładowarce, takiej jak na przykład iPhone.

Otrzymasz również pomocne światła w przenośnej części maszyny, informujące, ile czasu Ci pozostało. Jeśli martwisz się o żywotność baterii, chyba że masz ogromny dom, który chcesz posprzątać za jednym razem, powinno być dobrze. Nigdy nie zabrakło mi baterii, choć w małym trzyosobowym mieszkaniu.

Czy mają dobrą pojemność pyłową?

Oprócz kapsuły Halo, używane przeze mnie maszyny są bezworkowe. Zamiast tego mają pojemniki na kurz. Mniejszy kanister może się szybko napełnić, jeśli sprzątasz cały dom, ale opróżnianie go jest tak proste, jak naciśnięcie przełącznika lub kliknięcie przycisku. jak dbać o swoje cztery kąty?

Opcja w worku może być preferowana dla osób z alergią na kurz lub astmatyków, ponieważ istnieje ryzyko wdychania cząstek podczas opróżniania kanistra. Ważna jest również odpowiednia konserwacja urządzenia poprzez wyjęcie filtra i czyszczenie go, aby uniknąć blokowania się i spadku wydajności. Czyszczenie filtra jest tak proste, jak uruchomienie go pod bieżącą wodą i pozostawienie do wyschnięcia.

Porównanie odkurzaczy – Który odkurzacz wybrać w 2021 roku?

Jeśli istnieje jedno urządzenie gospodarstwa domowego, które zrewolucjonizowało sposób dbania o wnętrze, to właśnie odkurzacz! Pojawiające się na początku XX wieku pierwsze modele nie mają już wiele wspólnego z oferowanymi dziś przez producentów. Wiele bardzo znaczących innowacji technologicznych wyjaśnia tę obserwację.Detronizując miotłę i miotłę pierwsi producenci odkurzaczy prawdopodobnie nie przypuszczali, że ponad wiek później odkurzacz stanie się prawdziwym „niezbędnikiem” domowników.

Trzeba powiedzieć, że nawet najbardziej podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego ma dziś wiele zalet w porównaniu ze starymi metodami, które tylko usuwają kurz. Ponieważ głównym atutem odkurzacza jest oczywiście jego siła ssąca. Już nie popycha mikroodpadów, połyka je! Czyszczenie podłogi odbywa się wtedy migiem. Kto zamieniłby odkurzacz na miotłę? Nikt ! Szybkość, wydajność, czystość… To credo odkurzacza, który działa perfekcyjnie! Odkryj w tym artykule tabelę porównawczą najlepszych dostępnych obecnie odkurzaczy. Przy wyborze najlepszych marek bierzemy pod uwagę mnogość kryteriów, nie zapominając o opiniach klientów.

Jaki odkurzacz kupić?

Zamierzasz wymienić swój stary odkurzacz? Twarz Mnogość marek i modeli sprawia, że ​​nie zawsze łatwo jest się odnaleźć. Ponieważ od czasu ich powstania ponad sto lat temu, odkurzacze przeszły długą drogę! Obecnie większość modeli wykorzystuje zaawansowane technologie. W rzeczywistości rynek odkurzaczy bardzo się rozwinął w ciągu ostatnich kilku dekad, odsłaniając odkurzacze bezworkowe, bezprzewodowe, a nawet bez kierowcy! Ale w obliczu takiej oferty, jak dokonać właściwego wyboru? Aby pomóc Ci w poszukiwaniu idealnego odkurzacza, dokonaliśmy wyboru w formie tabeli porównawczej 5 najlepszych odkurzaczy w tej chwili.

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY