Kiedy tak właściwie stosować implanty zębów i z jakiej przyczyny powinieneś zaciekawić się tą metodą wypełnienia uzębienia?

Protetyka zębisk to dziedzina stomatologii zajmująca się uzupełnianiem niedostatków stomatologicznych za pomocą rozmaitego typu dopełnień protetycznych, takich jak korony, mosty czy protezy. Postanowieniem protetyki jest przywrócenie funkcji estetyki i zdrowia jamy ustnej pacjenta – odnowa brakujących zębisk bądź popieranie istniejących zębów, by polepszyć funkcję i prezencja uzębienia pacjenta.

Protetyka zębów może pomóc pacjentom odzyskać pewność siebie i poprawić jakość ich życia przez poprawę estetyki uśmiechu oraz umożliwienie wyraźnego jedzenia i mówienia. W stworzonym przez nas gabinecie oferujemy ogromny zakres usług z aspektu protetyki, w tym stworzenie trwałych oraz porządnych uzupełnień protetycznych – ortodonta warszawa. Implanty zębisk to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań dla osób z brakami zębowymi. Są to sztuczne korzenie zębów, które są wszczepiane do kości szczęki czy też żuchwy, a potem na nie są mocowane korony czy też mosty.

Implanty zębów są trwałym i bezspornie wyglądającym rozstrzygnięciem, które pozwala pacjentowi na szablonowe jedzenie i mówienie bez obawy o utratę uzupełnienia protetycznego. Postanowienie o wszczepieniu implantów zębów nie jest łatwa i żąda dokładnej oceny stanu zdrowia pacjenta oraz jego indywidualnych potrzeb. Wobec tego też przed podjęciem takiej decyzji warto skonsultować się ze dentystą, który oceni stan jamy ustnej pacjenta i doradzi bardzo dobre rozwiązanie. W naszym gabinecie gwarantujemy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczne oraz bezbolesne leczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY