Jakie urządzenia wykorzystuje współczesna medycyna estetyczna

W ostatnich czasach technologia jeśli chodzi o medycynę estetyczną rozwinęła się w ogromnym stopniu. Stosowane przez specjalistów urządzenia nie tylko są dużo bezpieczniejsze od tego co było dawniej, ale też gwarantują znacznie większą skuteczność. Chociażby depilacja laserowa Kraków wykorzystuje jeden z najnowocześniejszych diodowych laserów, który szybko i bezpieczne usuwa zbędne owłosienie. Lasery tego typu oddziałują na cebulki mieszków włosowych w taki sposób, że po wchłonięciu energii ulegają one całkowitemu zniszczeniu i nie mogą dalej rosnąć.

Dużo kobiet bardzo chętnie pozbyłoby się swoich zmarszczek, a do takiego zadania świetnie się nadaje nowoczesne urządzenie NuEra Tight Kraków. To nowatorskie rozwiązanie z kolei wykorzystuje fale radiowe o paru zakresach częstotliwości, z jakich każda przeznaczona jest do innych problemów skórnych. Dzięki temu urządzeniu skutecznie można wygładzić powierzchnię skóry i dać jej z powrotem młodzieńczy wygląd, a także pozbyć się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Nuera Tight ma sporo certyfikatów, gwarantujących pełne bezpieczeństwo przy zabiegach. Z bezpieczeństwem również nie będzie żadnego problemu, jeśli kogoś interesować będzie kriolipoliza cooltech Kraków. Z kolei w przypadku tej metody wykorzystuje się ochładzanie, do ujemnych temperatur. Dzięki schłodzeniu tłuszczowe komórki ulegają rozpadowi, a następnie są uwalniane w układzie limfatycznym. Brak inwazyjności i wysoka skuteczność gwarantują, że aktualnie ta metoda uważana jest za jedną z lepszych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY