Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie oraz akustycznie wnętrza określonych budynków z otwartą bramą lub przejściami na czas przewiezienia towarów. Jest to niedrogi oraz jednocześnie bardzo skuteczny sposób na podzielenie dużych pomieszczeń na mniejsze sekcje. Kurtyny paskowe wykonane są z pasów polichlorku winylu wykazujących dużą odporność na oddziaływanie preparatów chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są również nad wyraz uelastycznione.

Zleceniodawcy, jacy we wskazanej firmie zamierzają się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania standardowe a także wzmacniane. Wyjątkową propozycją w asortymencie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym oraz ultrafioletowym. Efektywna osłona przed stratą ciepła a także przenikaniem do środka budynku chłodnego powietrza to największa zaleta prezentowanych kurtyn. Na dodatek zapewniona jest także izolacja dźwiękowa, obniżająca wyraźnie poziom hałasu.

Zwykle więc taka kurtyna wykorzystywana jest tam, gdzie można znaleźć maszyny produkcyjne wytwarzające uciążliwy hałas. Kurtyny wyprodukowane we wskazanej firmie perfekcyjnie wyizolują pomieszczenia przed wilgotnością, opadami atmosferycznymi, jak i pozostałymi, negatywnymi warunkami atmosferycznymi. W dodatku są zaporą dla pyłu, zadymienia, zakurzenia i oparów. Dzięki temu maszyny znajdujące się w konkretnym pomieszczeniu przez długi czas będą pracować bezawaryjnie. Takie kurtyny zwykle montuje się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w przeróżnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY