Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Inne · 13/03/2023 0

Czy opłaca się kupować wtryskiwacze po regeneracji

Silniki diesla posiadają liczne zalety, dlatego też cały czas są wybierane przez klientów. Ale jeśli coś w nich ulegnie poważniejszej awarii, to liczyć się trzeba z naprawdę wysokimi kosztami, niekiedy dochodzącymi nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Tego typu awarie między innymi mogą dotykać wtrysków, co skutkuje problemami z równą pracą silnika. Całkiem nowe wtryskiwacze do diesla kosztują bardzo dużo, ponieważ nie ma do nich zamienników, i kupować je trzeba wyłącznie w autoryzowanych serwisach.

Przy starszych samochodach niekiedy wtryski kosztować mogą więcej niż kosztuje całe auto, dlatego też poszukuje jakiś innych rozwiązań. Jeden z nich to jest regeneracja, która przeważnie pozwoli przywrócić oryginalne parametry, a co za tym idzie możliwość jazdy przez kolejne kilkanaście lat. Lecz nie zawsze te elementy da się zregenerować, ze względu na zbyt wiele uszkodzeń.

W takich sytuacjach poszukać można takich wtrysków po regeneracji w jednym ze sklepów, przy pewnym szczęściu powinno się je udać sprowadzić już następnego dnia. W przypadku takiego zakupu bardzo dokładnie trzeba określić co się chce, na przykład podając numer mający postać 0445116006 dzięki temu uniknie się pomyłki. Duże znaczenie ma także to, ile wtryskiwaczy będzie do kupienia, a to okazuje się dopiero po rozłożeniu silnika. W pewnych przypadkach wystarczy zmienić jedynie kilka tych, które zużyły się najbardziej, ale są też przypadki, że trzeba to zrobić ze wszystkimi.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY