Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 17/05/2022 0

Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Planujesz w najbliższym czasie zakup wózka reanimacyjnego? Nie wiesz jeszcze jaki model wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy wyborze wózka do reanimacji? Możemy ci zaoferować naszą pomoc. Firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego i aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeżeli chciałbyś poznać cenę wózków reanimacyjnych z oferty euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej wersji z wyposażeniem podstawowym. Jeśli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie podstawowe wózka.

Większość wózków reanimacyjnych oferowanych do placówek medycznych składa się z 2podstawowych elementów. Pierwszy z wymienionych to szafka wózka. W tym zakresie klient określa ilość szuflad jaką chce użytkować. Znaczna większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do przechowywania elementów potrzebnych do reanimacji. Standardowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – często z możliwością regulowania wysokości, ruchomąpółkę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Zdarza się, że wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka do reanimacji powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób nieproszonych. W tym celu stosuje się blokadę w postaci centralnego zamka na klucz czyteż inne rozwiązania na przykładzamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie znajduje się sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dostawca może zając się kompleksowym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych placówek medycznych. Podjęcie decyzji zawsze pozostaje w gestii klienta. To on decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe docelowego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Następnym krokiem jest opracowanie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem lub przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY