Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonana w salonie urody Mona Lisa

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu ma miejsce w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z użyciem lasera VARILITE, wliczanego do bardzo wszechstronnych przyrządów. Ta nieinwazyjna metoda zamykania naczynek opiera się na energii laserowej, co zapewnia: natychmiastowy efekt zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, nieinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Zrobione przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emitowaniu wiązek energii jaka przechodzi na konkretną głębokość w strefy tkanki skórnej i w części jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadzi do zaciskania się oraz zniszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie takich procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, jakie je otoczą, a później całkowicie zanika.

Dochodzi do zamykania rozszerzonych naczynek, zredukowania ilości naczyniaków rubinowych a także obkurczenia rumienia. Innowacyjne urządzenie pozwala na użycie podwójnej długości fali, co umożliwia pozbywać się mniejszych, jak i dużych zmian naczyniowych. Każdorazowo właściwości urządzenia przystosowane są do spersonalizowanych potrzeb pacjentki. Eksperci podejmują się domykania naczynek na dekolcie a także na udach. Kosztorys wraz z opisem zabiegu opublikowane są na witrynie www.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY