Park Umag oraz kemping Lanterna w Chorwacji – najem kampera daje dużo dyspozycji na podróżowanie

Z trudem przedstawić sobie piękniejszy zakątek Europy. Miejsce, o którym mowa, to Jezioro Balaton. A konkretniej – Kemping Fured. To naturalnie on jest położony nad w największym stopniu wziętym miejscem na Węgrzech, jakim jest Jezioro Balaton. Kemping Fured, jaki jest przedmiotem tematu, porośnięty jest wielkimi drzewami. Nie brakuje na tym obszarze atrakcji. Będzie to wymarzone miejsce do spędzenia rodzinnych wakacji.

Turyści mogą korzystać z dużego basenu, w którego sąsiedztwie znajduje się mnóstwo parasoli, a ich zadaniem jest ochrona przed słońcem. Na dodatek wolno skorzystać z sauny, a dzieci mają do własnej dyspozycji oddzielny brodzik.

Jednakowoż, jest to miejsce otwarte na wszystkich wędrowców, bez względu na wiek. Każdy z nas odnajdzie tu coś stosownego dla siebie i z pewnością nie będzie się nudzić, a mile spędzi czas. I co najważniejsze – wyjątkowo wypocznie w trakcie wakacji.

Turyści spędzający czas w miejscu, jakim jest Kamping Fured, mają do dyspozycji kilka restauracji, w których serwowane są węgierskie przysmaki, a ceny nie są zbyt wygórowane – wynajmij przyczepę na wypożyczenie kampera cena i baw się. W pobliżu omawianego miejsca mieści się piaszczysta plaża, a Jezioro Balaton nie należy co głębokich, to właśnie dzięki czemu temperatura wody nieomalże przez cały czas jest niezwykle rozkoszna. Kemping ten położony jest na słoweńskiej wyspie, oddalonej około sto kilometrów od Lublany. Prócz tego, w sąsiedztwie trzydziestu kilometrów usytuowana jest metropolia Chorwacji, Zagrzeb. Kemping Terma Cortez, albowiem oczywiście o nim mowa, pod względem wielkości jest mały. Stanowi odpowiednio część gigantycznej miejscowości, jaka ma charakter wypoczynkowy.

Miejsce to jest przeznaczone dla ludzi w rozmaitym wieku. Sympatykami omawianego kempingu są zarówno dzieci, młodzi ludzie, jak i starsi. Ewidentnie muszą oni jednakże ubóstwiać odpoczynek nad wodą. Wielokrotnie z miejsca tego korzystają sportowcy, którzy mogą odszukać sobie przyciągające zajęcie zarówno na hali, jak oraz w centrum rekreacji, jakie położone jest zaraz w pobliżu hotelu. Park wodny składa się z dwóch części. Są to to znaczy: Letnia Riviera oraz Zimowa Riviera. Pierwsza z nich, to część peryferyjna, z kolei Zimowa Riviera, to baseny wewnętrzne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY