Etyka reklamy i metody prowadzenia fanpage

Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka jest w formie, którą jest marketing internetowy to Baner, innymi słowy jedna z najstarszych form, ale w dalszym ciągu skuteczna oraz w wielu przypadkach stosowana w sieci. W większości wypadków ten typ reklamy jest umieszczany na witrynie internetowej czy również domenie WWW, zaś, kiedy możliwy użytkownik kliknie w banek zostaje skierowany do witryny, jaka jest reklamowana przez Baner.

Teraz objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym elementem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, inaczej inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej witrynie, w postaci wyśrodkowanej – sprawdź prowadzenie facebooka.

Najczęściej wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest kolosalna powierzchnia. Marketing internetowy ma również buton, innymi słowy niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, i jest ona dzisiaj z reguły sprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest ciągle przedstawiana na domenie internetowej, dzięki czemu więcej osób może ją zobaczyć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY