Wakacyjny wypoczynek nad Bałtykiem – wypożycz kamper

Wiecznie fascynowały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, jaka coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wczasy, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To perfekcyjne miejsce na Ziemi! Nie potrafię jeździć na nartach oraz w ogóle nie lubię zimy, lecz za to wolę lato, bo wtenczas wolno niemało zwiedzać oraz bardzo wiele się nauczyć – sprawdź przyczepa campingowa.

Zawsze poznając nowatorskie miejsce przygotuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym wspólnie. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była nieco zatłoczona, jakkolwiek jazda była przychylna. Na szczycie zobaczyłam ładny krajobraz Zakopanego. Wówczas zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam parę godzin rozmyślając oraz napawając się widokiem.

Było to niezmiernie relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam swoje działania do bufetu na Gubałówce. Autentycznie góralskie jedzenie było smaczne. Kiedy tak właściwie zjechałam na dół, stwierdziłam, że można nieraz być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał kolosalny żuraw oraz zobaczyłam, że ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, czemu mam nie posmakować.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY