Ekskluzywne apartamenty pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT to idealna alternatywa dla osób, które chociażby nie zamierzają spędzać urlopu w obiekcie hotelowym albo chcą być rozdzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie został zaprojektowany bazując na wysokich standardach, wobec czego ma ważne atesty oraz kupujący de facto mogą wierzyć w to, iż wybiorą dla siebie najlepsze wyjście.

Domy mają nabity, indywidualny nr VIN, zaakceptowany w całej UE. Nie wymagają również jeszcze jakiegoś pozwolenia na postawienie ich na wodzie lub na innego rodzaju gruncie, jaki zostałby objęty ograniczeniem wybudowania. Na witrynie firmy można sprawdzić dotychczasowe wykonania i nabrać przekonania, że apartamenty te faktycznie idealnie wyglądają.

Podane są także szczegółowe wyznaczniki, jakie ma pływający dom wobec czego od razu każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego dostępna. Wyposażenie apartamentu zalicza się do kompletnych, a więc nie zostaje nic innego, jak jedynie skorzystać z jego wszystkich walorów. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica i moduł z klimatyzacją. Unoszące się na wodzie apartamenty są dostosowane do wymagań osób, które chcą je kupić oraz cenią nietuzinkowość, poczucie wolności i spędzenie czasu w wygodnych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie domu to dwadzieścia jeden metrów kwadratowych. Dom ma 3 tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY