Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Dom, Ogród · 13/02/2024 0

Jakie są najważniejsze rodzaje ogrodniczych folii

Jakiś czas temu jeszcze dużym zainteresowaniem się cieszyły najróżniejsze szklarnie. Jednak szkło, pomimo że ma wiele zalet, to również jeden duży minus, czyli cenę. Z tego też powodu ogrodnicza branża zaczęła powszechnie korzystać z najróżniejszych folii, jakie dają podobny zakres funkcjonalności, a jednak kosztują znacznie mniej. Aktualnie na rynku dostępnych jest ich sporo rodzajów, dlatego też każdy powinien bez problemów dobrać taką, która mu będzie odpowiadać.

Przede wszystkim należy mieć świadomość, że poszczególne Folie ERG Bieruń znacznie się różnią wytrzymałością i parametrami technicznymi, a co się z tym wiąże również i cenami. Jedną z pierwszych rzeczy, nad którą pasuje pomyśleć, będzie to na jak długi okres czasu planuje się zakupić takie okrycie. W sprzedaży dostępne są bowiem propozycje na jeden rok, albo więcej, i zależnie od tego posiadają one odpowiednią grubość i różne dodatkowe wzmocnienia. Rzecz jasna folie jakie są przeznaczone na dwa sezony, czyli okres wiosenny i letni z reguły wytrzymują sporo dłużej, lecz to nie jest norma.

W lepszych produktach w ich składzie pojawiają się różne dodatki poprawiające mechaniczną wytrzymałość. Istotnym parametrem jest także przepuszczalność słonecznego światła, która wynosić powinna co najmniej dziewięćdziesiąt procent. Przez to słoneczne promienie będą w odpowiedniej ilości docierać do roślin, zapewniając im odpowiednie warunki rozwoju. W wielu przypadkach przydaje się perforowanie, które zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i chroni w ten sposób przed rozwojem różnych grzybów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY