Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Usługi · 02/02/2022 0

Fotografowie idealnie znający rzeczywistość imprez okolicznościowych

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch mających doświadczenie fotografów jest nad wyraz korzystna dla klientów. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola zrealizowana jest albowiem w obrębie pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny w wersji skróconej. Tutaj można oczekiwać na reportaż trwający od chwili przygotowań do pierwszych 4 godzin zabawy weselnej na sali.

Zleceniodawcy otrzymają 250 fotografii, poddawanych z wyprzedzeniem rzetelnej obróbce. Reportaż zostaje dla nich nagrany na pendrive albo na płycie DVD. Otrzymuje się również 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w estetycznym pudełku oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest również poprzez reportaż ślubny poszerzony, czyli wykonany od przygotowań do oczepin. Zawiera 500 fotografii, reportaż nagrywany na pendrive, 50 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym pudełku oraz album 20×30 centymetrów. Można także liczyć na sesję ślubną w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a dokładniej sesja ślubna zawsze ustalana jest indywidualnie, co do terminu oraz miejsca. Można zdecydować się także na sesję w górach albo nad morzem. Otrzymuje się minimum 30 fotografii po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Najwyższej jakości wydruki będą doskonałą pamiątką na całe życie. Aby ustalić kwestie szczegółowe wystarczy uzupełnić formularz z witryny internetowej.

Fotografowie skontaktują się celem rozpoczęcia współpracy. Pewne jest to, że finalnie dostanie się idealne zdjęcia ze ślubu, idealnie przekazujące klimat tego tak ważnego dnia. Wszystkie zdjęcia uwzględnią bieżące trendy fotograficzne. Uchwycone są chwile pełne emocji, wzruszeń, prezentujące nietuzinkowość danego eventu na najlepszym sprzęcie.Zleceniodawcy mogą też liczyć na archiwizację zdjęć przez okres pięciu lat.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY